Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-10-2009, 08:53 PM   #2 (permalink)
blue jaloon
Guest

Standart Cevap: benim sevgili tuvaletim

Alıntı:
cesurcatli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba ben de siteye yeni uye oldum psikolojik sorunum var bununla ilgili 1.5 sene ilaçlı tedavi gordum daha sonrada 3 seans nlp tedavisi aldım ama uzulerek soyleyim ki rahatsızlıgıma odaklı pek fayda goremedim.Sıkıntı nedir diyeceksiniz sosyal fobi mi diyeyim takıntı mı anksiyete mi ben anlatayım anlayan arkadaşlarda kendilerince yorum yaparlar sanırım.Dışarı cıkarken hep sanki dısarda idrarım gelecekte altıma yapacagım diye sıkılıyorum ya da sıkılıyorum da kalbim hızlı carpmaya baslıyorda terliyorum adrenalin depolanıyorda tuvaletim geliyor hangisi sebep hangisi sonuç buna pek karar vermiş degilim.Toplu tasıma aracları cami kapalı mekan sınıfta yolda bir yerden bir yere giderken uzun yolculuk esnasında surekli daralıyorum hep tuvaletim gelecek dusuncesi beni bu faaliyetlerimden geri cekiyor.2 ila 2.5 senedir bu rahatsızlıgım var telkinleri dinlemeye yeni başladım boyle bi rahatsızlıgı tecrübesi olan ya da fikri olan arkadaslar yardım ederseniz cok sevinirim umarım sitedeki telkinlerinde yararı olur herkese huzurlu ve mutlu günler hoşçakalın
mrblar arkadasim
gözlerini kapa tuvalet diyince düsünmeden aklina ilk geleni söyleyebilirmisin?