Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-05-2008, 02:21 AM   #275 (permalink)
cent
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart Ynt: centin degişim aşamaları

Ben şevkliyim!

Ben Adem Altay! (Kendi adınızı yazın)

Hareket halinde olmak istiyorum, şu anda!

Hedeflerim var! Hayallerim var! Planlarım var! Çalışacak bir işim var! Hedefime ulaşmaktan, hayalimi yaşamaktan, planımı izlemekten ve işimi yapmaktan hiçbir şey beni alıkoyamaz!

Yapmaya gereksinme duyduğum her şeyi, gereksinme duyduğum zaman yaparım! İşlerimi hallederim! Özellikle bugün!

Kendimi iyi hissediyorum! Zihnim berrak ve keskin! Kafamda yapmam gerken şeylerin tam bir resmi var ve ben eyleme geçmekte, işlerimi halletmekte ve orta çıkardığım ödüllerin tadını çıkarmakta kararlıyım!

Kendimi harekete geçiriyorum! Şevk doluyum! Kendimi harika hissediyorum! Tutumum birinci sınıf! Cesaretim bulaşıcı! etrafımdaki herkes “bugünün kesinlikle benim günüm” olduğunu biliyor!

Kendimi motive ederim! Başkalarını da motive ederim! Kendime güveniyorum ve kişisel mükemmellik grubuna kattığım insanlara da güveniyorum!

Bu an benim anım! Bugün benim günüm! Eyleme geçiyorum ve işlerimi yapıyorum!

Kişisel Mükemmellik grubunda olmaktan heyecan duyuyor, gerçekten haz alıyorum! Özellikle yaşamımda oluşturduğum olumlu enerjiden hoşlanıyorum!

Başkalarını motive ederek kendimi de motivasyonlu tutuyorum! Onların daha fazla enerji oluşturmasına yardım ettikçe, kendim için daha fazla motivasyon oluşturuyorum!

Benim doğru bir tanımım şu sözleri içerir: Enerjik, olumlu, yaşamaktan heyecan duyan, şevkle dolu, başarmaya kararlı, mutlu ve oldukça motive olmuş!

Tutumum gerçekten mükemmel! Kendimle ilgili iyi hissediyorum! Plan üzerinde çalışmayı seviyorum! Başarılı olmaktan gerçekten hoşlanıyorum! Motivasyonum asla daha iyi olmamıştı!

Her güne motive olduğumdan emin olarak başlıyorum! Yapılacak işler listemi gözden geçiriyorum, hayalimin net bir resmini kafamda canlandırıyorum ve işe girişiyorum!

Kendimi mükemmel, dünyanın zirvesinde ve amacımın peşinde hissetmeyi seçiyorum!

Şimdi, şu anda kendime güvenme ve başarımı oluşturmanın her anında haz alma tercihini yapıyorum!

Ben şevkliyim!

Ben şevkliyim!

Ben şevkliyim!

Adem Altay
A!!!A
İçinizdeki "Süper Ben"i Açığa Çıkarın!!!

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla