Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-05-2008, 02:22 AM   #276 (permalink)
cent
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart Ynt: centin degişim aşamaları

Aklıma Koyduğum Her Şeyi Yapabilirim ve Yapabileceğimi Biliyorum!

Ben Adem Altay! (Kendi adınızı yazın)

Aklıma koyduğum her şeyi yapabilirim ve yapabileceğimi biliyorum! Gereken her şeye sahibim ve bunu her gün kanıtlıyorum!

Özel, eşsiz ve inançla dolu olmayı seçiyorum!

Manevi gücüm var! Bunu yapabileceğimi biliyorum, kazanabileceğimi biliyorum!

Kendi başarımı kendim oluşturmaya karar verdim! Onu planlıyorum, bu konuda çalışıyorum ve buna tüm içtenliğimle inanıyorum!

Bir birey olarak, bir çalışan olarak ve kişisel mükemmellik grubu üyesi olarak başarılı olmayı seçiyorum!

Başarılı olma kararını verdim ve hiç kimse ama hiç kimse şu an beni durduramaz!

Herhangi bir şeyin moralimi bozmasına izin vermeyi reddediyorum! Tutumumu “yüksek” tutuyorum ve amacımın peşine düşüyorum!

İşim ve başarım konusunda olumlu, sağlıklı bir tutuma sahip olmayı seçiyorum!

Tutumum, benim tercihimdir ve ben harika hissetmeyi kendime güvenmeyi, planı izlemeyi ve hedeflerimin peşine düşmeyi seçiyorum!

İnançlıyım! Kendime güveniyorum, yaptığım işe inanıyorum, sevdiklerim ve kendim için oluşturduğum geleceğe inanıyorum!

İşimin yolunda gitmesini sağlama kararını verdim! Ben başarılıyım! İşim de öyle!

Kendim için ve en çok değer verdiğim insanlar için oluşturduğum gelecekten gerçekten hoşlanıyorum!

İşime değer veriyorum ve bu kendisini gösteriyor! İşim bana değer veriyor çünkü; ben işime değer veriyorum!

İşimin başarıya ulaşmasını sağlamak için yapmaya ihtiyaç duyduğum her şeyi yapıyorum!

Her gün, işimde çalışmaktan hoşlanıyorum ve işimin yaşamıma getirdiği her olumlu nimetten hoşlanıyorum!

Şu anda ve her gün kazanmayı seçiyorum! İnanıyorum ve başarıyorum!Ben hep kazanan bir insanım ve şu anda da kazanıyorum!

AKLIMA KOYDUĞUM HER ŞEYİ YAPABİLİRİM!

VE

YAPABİLECEĞİMİ BİLİYORUM!

Adem Altay
A!!!A
İçinizdeki "Süper Ben"i Açığa Çıkarın!!!

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla