Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2008, 11:18 AM   #254 (permalink)
mücevher
Üsteğmen

Tesekkür: 0
122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Melodi Diyarı....

Melodim nasılsın canım, uzun zamandır kendi kuyularıma o kadar düşmüşüm ki dostlarımı ,

komşularımı ihmal etmişim bunu farkettim. Önce sana geleyim dedim. Eee bi kahve yaparsın artık.

Ama sahi kahveyi başka yerde yapıyoduk değil mi? Tamam içmiş kadar oldum senin güzel ellerinden.

Şimdi ellerimin güzel olduğunu nereden çıkardın deme. Baş döndürücü bi hızla günlüğünün sayfalarında

dolaşırken senin ruhunun güzelliğini anlamamk mümkün değildi.

Eee ruhu güzel bir insanın herşeyi güzel olur elbet. Güzel demişken kaderlerimiz de güzel olacak elbet.

Çünkü bunun için öyle bir çabalıyoruz ki elbirliğiyle. Başka türlü bir alternatif düşünemiyorum.

Bazen hayat sıkıyor ama, bazen direnmek güç oluyor ama, bazen herşeyi öylece bırakmak istiyor insan ama...

Bugün şunu anladığımı farkederek uyandım güne: Öylesine anlamadım sanki tüm benliğimle hissettim. Hayatta

herşey bizim iyiliğimiz için. Gecenin en karanlık olduğu an güneşin doğumuna en yakın anmış.

Bunu defalarca tecrübe ettim hayatımda. Tabii ki sizler öyle güzel ruhlara sahipsiniz

ve öyle yoğrulmuşsunuz ki hayatta eminim sizlerin de böyle tecrübeleri olmuştur.

Bazen bulutlar kaplasa da gökyüzünü güneşi göremesen de

güneş oradadır aslında tüm ihtişamıyla parlamaktadır. Şimdi nereden çıktı bunlar deme sakın.

Seninle sohbet etmek için yazdım ve bir an da aklıma geliveren şeyler oldu.

Yola devam arkadaşım hep birlikte devam, yılmak yok. Sana sevgilerimi gönderiyorum kocaman.
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla