Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-10-2009, 01:51 AM   #98 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

içimde birşey var.hep bir umut.hep benle yaşamış olan ama alattinin sihirli lambası gibi önce okşanması gerekiyor.onu içimde bi köşeye bırakmışım.sanki herşeyimi o umuta,ogüne geleceğim zamana bırakmışım.ama sonra anladım ki ogün hiç gelmeyecek.ben harekete geçmedikçe o umut tozlar içinde kaybolcak.o zaman içimdeki beni yaşayamayacam.harekete geçtikçe tozlar kalkacak giderek.eyleme geçtikçe herşey düzelecek.tepksiz kaldıkça tozlar birikecek.tozlar geçmişin olumsuzlukları.yüklenecek yüklenecek.umtları tek tek yok edecek.ve tekdüze sıradan bir hayat yaşlanacak.ahlar vahalr çekilecek.ne kadar şansız olduğu vurgulanacak.bahaneler üretecek.ama hep kendini kandırmış olacak.ben kendim olmak istiyorum ve azimliyim...hayata gülümsüyorum :))) ii geceler günlüğüm
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla