Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-11-2009, 11:20 AM   #19 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: bnm günlüğüm

Esra ben liseyi bitirdiğimde lise başlarda deneme sınavına girdim.sayısaldım net bile yapamadım.o kadar ki kötüydüm.tek ben böyle değildim.okuldaki çoğu kişi öyleydi.ezberci eğitimin sonuçları birazda.sonra dershaneye gittim.ben sayısalı seçmiştim hata yapmıştım.çünkü sevmediğim dersler vardı.sözele daha yatkındım.ama seçmiştim mecburdum artık.şunu anladım ki bi dersi ne kadar seversen o akdar kolay yaparsın.ben sonra matematik dersini sevmeye başladım yani soru çözmek hoşuma gitmeye başladı netim baya bi yükseldi ve öyle kazandım üniversiteyi.üniversiteyi kazandığımda derhaneye gitmiyordum.onun için kendini olumsuzluklarla yükleyip zamanını boşa harcama.sevmeye çalış uğraş yapamıyorum diyip bırakma.üzerine gittikçe herşey daha kolaylaşacak emin ol.öle bi konuma geldimki matematiği dergilerden öğrenmeye başladım.öğretmene ihtiyacım olmadı.herşey insanın içinde bunu bil.ama sen bahaneler buldukça seni haklı çıkaracak bi sürü cevap bulursun kendine.onun için ne yapabilirm onu düşün.sevgiyle kal başarılar dilerim
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla