Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-12-2009, 09:50 PM   #4 (permalink)
yüsra
Üsteğmen

Tesekkür: 511
216 Mesajinıza toplam 1,270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura about
Standart Cevap: İKİSİ Bİ ARADA ( ÇEKİM YASASI VE LUCİD RÜYA )

Alıntı:
janwayjan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
soru bu == LUCİD RÜYA görürken ÇEKİM YASASINI kullansak ve rüyalamızda istedigimiz şeyleri bilinçli olarak yaratırsak isteklerimiz daha çabuk gerçekleşmiş olmaz mı ??????????????????????
Uyku sırasında beden hiç olmadıgı kadar gevşemiş ve rahat durumda ve rüyadayken de günük hayatın sıkıntıları yok konsantrasyon en üst düzeyde ODAKLANMAK İSTEDİGİMİZ NEYSE SADECE ONA ODAKLANIP RÜYAMIZDA onu yaratıp ona sahip olmamız gerçek hayatta çekim yasasını harekete geçirmiş olmaz mı bence olur ve yapacam da !!!!!

sen kendi yasanı kendin oluşturmak istiyorsun. ama rüyalarına hakim olabilecekmisin?.şahsen ben uyanıkken bilinç altımı kontrol etmekte zorlanıyor aksaklıkları su yüzüne çıkarmaya çalışıyorum.uykuda bilinç altım daha çok su üstünde oluyor diye biliyorum.ve buda çoğu zaman isteklerime ket vuruyor ve beni yavaşlatıyor.isteklerime ulaşmamı yavaşlatan kontrol edemediğim düşünceler.ben onlardan kurtulmayı düşünüyorum. sense kullanmayı..yapabilirsen haber ver..kolay gelsin...
yüsra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla