Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-12-2009, 09:10 PM   #5 (permalink)
aybükem
Üsteğmen

aybükem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,658
313 Mesajinıza toplam 2,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of light
Standart Cevap: buda benim günlüğüm olsun

uzun süre ara verdim.her zaman bir arayışiçindeyim.çok fazla kişisel gelişim kitabı okuyorum.ben küçükçen annem bana hep sen çok güzelsin sen her şeyi yapabilirsin derdi.fiziğim konusunda hiç bir zaman bir kompleks yaşamadım.çok uzun yıllar ben bu sözleri duydum.gerçekten hiç olmayacak şeyleri ben rahatlıkla yapabiliyordum.yanlız bu arada her ne olursa o konuda zirveye yakın başarılı oluyordum ama zirve göründüğü zaman ben bunu yaptım deyip bırakıyordum.bu her konuda böyle oldu.zirveye bir basamak kala yaptığım iş her neyse orda bırakıyordum.tutkunuzu keşfedin diye bir kitap okudum ama söyle tutkuyla bunu yapabirmiyim diye bir şey bulamadım daha doğrusu zirveye çıkıp devam ettirmek istediğim bir şey olmadı.galiba benim sorunumda bu.....