Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-12-2009, 01:59 AM   #39 (permalink)
esra90
Üsteğmen

esra90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,238
277 Mesajinıza toplam 1,508 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esra90 will become famous soon enoughesra90 will become famous soon enough
Standart Cevap: bnm günlüğüm

sevgili günlüğüm bu konuyu sana açıp açmamakda teretdüt ettim.. en azndan burdaki arkadaşlarımdan başkada bu olaya tarafsız bakacak cokda fazla kişi yok sanırım etrafımda.. en tarafsız en net görüşleri burdan alacağıma inandım..hayat bana resmen hucum etti 2009 yılında herşey üst üste geldi.. 1 ay öncesine dayanan bi olay.. bi çocuk var benden beş yaş büyük dersaneden daha doğrusu dersaneye beni görebilmek için kayıt olmuş ciddi düşünüyor.. iyi birisi belki en azından şimdi tanıdığım kadaryla telefonda görüşürüzyoruz arada msjlaşıyoruz yani.. ama ben mesafemi hep koruyorum o da öyle.. başta kenslkle olmaz dedim ben evlilik düşünmüyorum.. o da zamana bırakalım azda olsa birbirimizi tanıyalım dedi ama bu gece uzun uzun düşündüm yok yani ben daha evlenmeyi falan düşünmüyorum belki yaşım gelmiş olsa o kişiyle düşünebilirim ama evliliği düşünmüyosam onlada görüşmemn bi anlamı yok.. bu bir ay içinde ona kesin hiç bişey söylemedim arkadaşmışız gibi davrandım belki bnm için düşünme aşamasıydı.. diyo ki yaza düğün yaparız ben daha 19 yaşndayım evliliğe hazır değilim ki böyle bişeye nasıl girişiyim sizce napmam lazım şimdi hem onu kırmadan hemde bu konuda üzülmeden bişeklde kapatmam lazım kendimde bağlanmadan..uzamasını istemiyorum ona mantıklı bişeklde açklamam lazım ama nasıl kötü olan dersanede aynı sınıftayz :(

Öyle hasretim ki öyle muhtacım ki,,
En Sevgilinin en çok sevildiği halde olmaya...
esra90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla