Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-12-2009, 06:55 AM   #10 (permalink)
çok_mutlu:)
Üsteğmen

çok_mutlu:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 645
228 Mesajinıza toplam 1,903 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura about
Standart Cevap: çok mutlunun çok mutlu olma yolundaki hikayesi:))

Alıntı:
sanrıca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
:)) hmm..herkesin bir hikayesi var..ama aslında herkesin bir hikayesi de yok..Hikayesi olmayanlar yaşamı tanımıyor tabi..öylece yaşıyorlar..Dedim ya dibe kim daha hızlı vurursa yükselişi muhteşem oluyor..Çok mutlu, sen hırslı bir kızsın ve süpersin..o kadar kötü zamanlarda derece yapabilecek kadar zeki..Mutlu anlarımız değildir bizi "adam " eden..mutsuz anlarımızdır..onlarıda sevelim çünkü ders veriyor.."hiçbir hikaye yarım kalmaz" bu da benim tabirim..kalmaz biliyorum..illa yaşanmışlığınız varsa o kişi seni buluyor..Ama..önce kendini düşün ki gerisi devam etsin..İkinci üniversite mi kpss mi? bak o da olabilir..ales sınavlarıda var..yani seçenek çok..Aşkta da seçenek çok, 32 yaşındayım..geriye dönüp baktığımda ne aşklar eskitmişim:)) bırak su akar yatağını bulur ve o yatak berak olsun..berraklığı sağlayacak sensin..Önce kendini ışıklandır gerisi inan gelir..
anadolu lisesini ben de 1.yedekten kazanmıştım..ne yazıkki babacığım sürüldüğü için düz ortaokula gittim ve gittiğim sürgün yerinde ingilizce hocamız yoktu..N'apayım memur çocuğu olmamın suçu:))
Bunun için olumlama yapamayacağım:)) Fırsat eşitsizliklerini olumlayamayız..ama geleceğe aydınlıkla bakarsak en azından yolumuz ışıklanır..
Biliyor musun sen hakikaten başarırsın..bunu gördüm ben...çünkü yaşayabileceğin kendine yaşatabileceğin en berbat şeyleri yaşatmışsın:)) Sıranı savmışsın..şu hırsını aşkla ışığa kavuştur..yolun açık
ooo ben bu sozlerle ne biçim işe giderim sabah sabah bana ışık oldun çok teşekkür ederim gerçekten zaten sanrıca senin sozlerini okudukça yaşam enerjisi doluyor etrafıma beni ayakta tutan hırsım oldu zaten hep ama kotü bir hırs değil kimseyi ezip geçen cinstenkendimi ayakta tutmamı sağlayan isteklerime ulaşmamı sağlayan bir enerji kaynağı bu hırs şimdiki amacım hedeflerime ulaşıp buraya yazmak bunu yaparken hayal ediyorum kendimi millet istediğim işide aşkıda kazandım evleniyorum demek istiyorum:)))yolum şu anda bu ve yılmak yok

çok_mutlu:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla