Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-12-2009, 07:26 PM   #24 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Kuantum Olumlama

bu bahsedilen kitabı geçenlerde ben de aldım...
çünkü forumun olumlama kısmında karşıma hep R. şanal ın adı çıkmaya başlamıştı..o kadar bahsedildiğine göre vardır bir nedeni dedim ve kitabı aldım şöyle bir gözgezdirdim..olumlama metinlerinden önce giriş niteliği taşıyan açıklamalar var o kısmı okudum bitirdim..gerçekten beğendim yani verilen bilgiler doyurucuydu.... ayrıca açıklamalar kısa ve öz insanı sıkmıyor..kitabın dizaynı da gözyormuyor..büyük harflerle yazılmış yani satırlar birbirine girmiyor...alttaki satıra gözünüz kaymıyor bu güzel birşey...

olumlama metinlerine de üstünden göz gezdirdim ve çok beğendim....R. şanal ı ve bu kitabı tavsiye eden herkese teşekkür ediyorum en kısa zamanda olumlama uygulamasına da başlayacağım..
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla