Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2010, 01:02 AM   #7 (permalink)
Yilmaz
Teğmen

Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 41
66 Mesajinıza toplam 439 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Yilmaz is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İlkokuldan itibaren kişisel gelişim,çekim yasası eğitimleri verilmeli...

Bu konu güzel, bu egitim televizyonlardan da verilmeli ve insanlari cok sikmadan, diziler gibi cok olmadan. Bu ve benzeri konular ögretilmeye baslandiginda toplumun gene bazi kesimlerinin neler düsünüp, nerler söyleyeceklerini duyuyorum sanki. Böyle konularin önüne öncelikle din durumumuz ve algimiz engelleyici olabilr. Türkiyede uzak dogu, Misir yada Hindistandan gelen ögretiler türk toplumunun cogunlugu olmak üzere Dinimizi bir kenara koyma, Dinimizde hic bir eksiklik yok ve bu konularida tamami ile icinde barindiriyor diye karsi cikilabilinir. Okulda ögrencilere, evde televizyon karsisinda evebeynlere verilmesi güzel olur. Fakat okullarimizida daha henüz sevgi ögretilmiyorki; Hangi ders var sizce sevgiyi icinde barindiran? Öncelikli problem budur diye düsünüyorum. Umarim bir gün gelirde genclerimiz bu konularda kendilerini yetistir ve Siyasetin, Partilerin, Ideolojilerin, Irklarin kuklasi olmaktan kurtulurlar.
Yilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla