Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-01-2010, 03:05 AM   #93 (permalink)
esra90
Üsteğmen

esra90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,238
277 Mesajinıza toplam 1,508 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esra90 will become famous soon enoughesra90 will become famous soon enough
Standart Cevap: bnm günlüğüm

eveett geldim burdayım uyku tutmadı saat 02,30 şu uyku düzenimide bi düzeltebilsem..bikaç bişey yazayım dedim..düşündüm.. düşünüyorumda hep ama düşünmekle bi yere varamadığımı defalarcada gördüm.her zaman her durumda yapacak bişeyler vardır değilmi..? ancak ölümde son nokta koyulur bu taraf için..ölümden başka herşeye çare var denilmiş..şu şöyle olsa daha iyi olur o zaman herşey daha güzel olur demekten vazgeçmem lazım zaten kolay yolda herkez ilerleyebilr..önmli olan içinde bulunduğun durumda bişeyler başarabilmek ... bunun en açık örenğinide yaşadım biliyorum..görüyorum. lise sınavblarına çalşrken sadece eski iki test kitabımn olması bi masamın olmaması dersaneye gidemememe rağmen umutlu olmam sadece çok az puanla istediğim okulu kaçrmam ama o zaman herşeye rağmen mutlu ve azimle çalşmştım..hayat böyle daha güzel öğreniliyor demekki.. şimdide aynısını yapabilirim biliyorum bu güç bende var sadece yola çıkmam lazım kendimi kazanabilmem gerek önce..hatalarımı kabul etmem kendimi affetmem..bana yapılanları düşünüp düşünüp içimde beslememem gerek bunuda biliyorum neden tıkanıyorum..zayıf değilim biliyyoorum güçlüyüm çok güçlüyüm..benle inatlaşan şey daha mı güçlü o zaman..?diyorum ki hayat herşeye rağmen güzel..eğer varsam yaşıyorsam emnmki birileri içn bişey ifade ediyorumdur..ediyorumda geçen gün arkadaşım bana iyiki varsın dedi..gerçekten sıkıntılı ve zor bi dönem geçiriyo..aslında konuşmuyoduk ama 1 sene önce barıştık ve şuan eski dostluğumuz devam ediyor..iyiki barşmışz diyorum eğer küs kalsaydık onun bu zorlu dönemnde yannda olamayacaktım..benm haberim olmadan tek başına savaşıyor olacaktı.. şuan eskisinden daha kuvvetli herşey..işte yaşamam için bi sebep... tek sebep dahi olsa ..bi sebebim var birinin bana ihtiyacı var.ağladğnda omzuma ihtiyacı var...sevindiğinide sevncni paylaşacğın bi dostun var.. hiççççççççççç bi yere gitmeye niyetim yokkk burdayım..hayat sürprizlerle dolu..her an herşey olabilir değilmi..hayatımda olacak iyi ya da kötü herşeye hazırım..çünkü bu bnm hayatım bana özel..seçimlerimle doğrularımla herşeyimle ben olabilmek ESRA olabilmek çok güzel..her insan gibi bende özelim..iyi geceler günlüğüm..iyi geceler gecenin karanlığında penceremin önünü ve dünyayı aydınlatan ay.. iyi gecelr bana göz kırpan yıldızlar iyi gecelelr yıldızım en parlak olanısizi seviyorum..gözlerimi seviyorum bunları görmemi sağladığı için..Rabbimi seviyorum..

Öyle hasretim ki öyle muhtacım ki,,
En Sevgilinin en çok sevildiği halde olmaya...
esra90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla