Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-01-2010, 02:23 PM   #442 (permalink)
azime_1
Teğmen

Tesekkür: 180
78 Mesajinıza toplam 503 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azime_1 will become famous soon enoughazime_1 will become famous soon enough
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1-niyetini belirle 2-iki noktayı belirle önce sağ elinle birinci nokta sonra ikinci nokta 3-iki nokta arasında bağ kur.4-niyetini oluş haline getir. 5-gerektiğinde arketipleri ve zaman yolculuğunu kullan 6-tamamen serbest bırak..son basamak çok önemli serbest bırakıp bırakmadıını anlamak için,sık aralıklarla bakayım oldu mu? merak ediyorsan belliki bırakmamışsın.Gerçek bir serbest bırakma; rahat bir umursamazlık halini getirir.Bırakmadıysanız hala o isteği arzuyu serbest bırakmamışsınızdır.Her uygulamadan sonra unutun gitsin...bütün arzular ondan özgürleştiğinde gerçekleşir.serbest bırakmak bütün arzulardan özgürleşmek için, bir basamak.serbest bırakmak arzudan uzaklaşmak değil,arzudan özgürleşmektir bunu unutmayalım...
merhaba sudem paylaşımların için teşekkür ederim. Ben de kitabı okuyanlardanım. İlk sipariş verdiğim kitap geldiğinde daha kitabın sayfasını dahi açmadan siteden öğrendiğim iki nokta ekniği ile cddi bir mide problmi olan aradaşa uygulamıtım. Rast gele yani ama o an etki etti. O an bambaşka bir enerji hissetmiştim. Sonra bir daha bu uygulama bcerisini sergileyemedim. Kitabı okuduktan sonra iyice kafam karıştı zaten. İki nokta arasında bağ kur kelimesini hiç anlamıyorum zaten. Bağ nasıl bir bağdır. İki eli yan yana getirmiştim ben. Böyle bir şey mi yoksa zihinsel bir şey mi.Arkatip ve zaman yolculuğu ne zaman hangi durumda kullanılır. Başlıkları biraz daha açıklayabilmen mümkün mü örneklerle mesela...