Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-01-2010, 12:42 PM   #84 (permalink)
Reyhani

Tesekkür: 55
11 Mesajinıza toplam 55 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Reyhani is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

Suçluluk ve ego dinlemeye başladıktan sonra gözlerimin çevresindeki kırışıklıkların düzeldiğini bir kaç gün sonrada dişlerimde ki tartar ve sigaradan oluşan sararmanın büyük oranda düzeldiğini ailecek fark ettik(Bu en sıkı smoker macunları ile bile düzelmiyordu).Bu arada sigara bırakmaya destek dinlemeye başladım.Sigara eskisi kadar güzel gelmiyor 2 - 2.5 paket sigara içerken 1 paket veya daha az hemde light sigara içmeye başladım.Daha da önceleri en sert sigaralardan 3 paket içiyordum.27 senedir içiyorum.

Şimdi;Yüzümdeki kırışıklıklar ve dişlerim ile ilgili değişiklikler ben farkettikten sonra durdu.
Belkide fark etmemeli idim ya da subliminal metni bilmemeliydim ama bu güvensizliğe red etmeye sebep olur ki siz çok açık görüldüğü gibi en iyi niyetle ülke hatta dünya insanlarını nasıl faydalandırabiliriz düşüncesindesiniz.
Her nekadar üst bilincim farkı görüp direnç göstersede en fazla süre yi uzatır engelleyemez diyorum.

Sigara konusuna da tekrar dönmek istiyorum; Beni zorlamaya başladı ve eskiye döndürmeye çalışıyor.150 saat ten fazla dinlemişimdir.Acaba alt beynime günlük yaşadıklarıma (20 kere sigara içme eylemini tekrarlıyorum ve sen sigarayı bıraktın aferin sana diyorum) ters düşmeyen bir telkin ile mi devam edilmeli(Bravo sigarayı azalttın ve giderek te azaltıyorsun ve bitecek vs gibi).Herşey için çok teşekkürler.
Reyhani isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla