Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-01-2010, 07:05 PM   #169 (permalink)
zynp0
Üsteğmen

Tesekkür: 5,802
254 Mesajinıza toplam 1,455 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the rough
Standart Cevap: Bu Teknik %95 Astral Çıkış Sağlıyor !!! Denendi !

Alıntı:
maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tatlım sen saat 11 de başla 12'ye kadar ancak Esra'da öyle ve Burcu'da. Buluşacağımız yerde de fazla bekletmeyin beni hava soğuk
Esrayla Burcu hemencecik yapsalar bari, benim gözler inatt Şimdi saat 6dan 7ye kadar denedim, kafam çatlıyorr resmen kafam kazan gibi oldu zonklamaları ve ağırlığı anlatamam. Kalp atışlarımı kontrol etmeye başladım ama titreme ve sıcak basması sinir etti beni. Boy aynasıyla çok güzel oldu ama mumu aynayla kendi arama koyamadım sol tarafa koydum bi garip oldu. İlk yapışımda gözümü kırpmiycam diye inat ettim yaşlar boşandı, şimdi kırpsam da aynı noktaya baktığımda bir bozulma olmuyor ama karton için çapın 4 cm olması iyi mi değil mi bilemedim kartonun bir sağ ucuna bir sol ucuna baktığım zaman başa dönüyorum, kocaman şey, dikkatim dağıldı kartonda da aynı noktaya bakmak lazım sürekli. Gece yaparken kartonun ortasına nokta koyup deniycem, bakalım daha neler olacak
zynp0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla