Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-02-2010, 03:16 AM   #102 (permalink)
esra90
Üsteğmen

esra90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,238
277 Mesajinıza toplam 1,508 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esra90 will become famous soon enoughesra90 will become famous soon enough
Standart Cevap: bnm günlüğüm

ohhhhhhhhh nefes almak çok güzel15 gün aradan sonra çarşamba dersaneye devam bakalım..deneme sonucum açıklanmış türkçem gayet iyi matematik idare eder ama tarih coğrafya berbat umarım babam sormaz sonucu yoksa hiç iyi şeyler olamayack...zaten bu ara çalşamam açık öğretim sınavlarım başlıyor eğer vizelerim bi iyi geçerse var yaaa herşey daha güzel olacak daha çok güvenim gelecek kendime umarım yaa..bu hafta 4 gün gibi yurtta kalabilirim arkadaşlarla birlikte çalşmak da güzel oluyor..tabi çalşmak sayılırsa...10 dk çalş 1 saat molabiraz da evden uzak kalmak için değişiklik olur diye düşündüm..zaten burda sosyal hiç bişey yok..ama bişeyler üretcem bakalım yinede istediğim bi kurs bulabilirsem...haaa unutmadan iyilik yapma metodumu uyguluyorumm..hayatım o açıdan daha bi anlamlı oldu sanki hissediyorum.. umarım herşey güzel olur çok büyük şeyler istemiyorum sadece bi evim(1+1) mutlu olabileeğim bi işim ama parantez için (mutlu olabileceğim bi işim ) olsun bide beni seven dostum olsun başka bi şey istemiyorum..haaa birde yardıma ihtiyacı olan bir çocuk çıksa karşıma ona kendi kitaplarımdan defterlerimden versem de o çocuğun mutluluğuunu gözünde, tebessümümü yüzünde görebilsem başkada birşey istememvarlıktan önce yokluk gördüğüme binlerce şükürrr...sevdiğim şarkıyı açtım (yalın son aşkım) pencereyi açtım deriiiiiiiiiin bi nefes aldım aya yıldızlara baktım tebessüm ettim şükrettim...

Öyle hasretim ki öyle muhtacım ki,,
En Sevgilinin en çok sevildiği halde olmaya...
esra90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla