Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-02-2010, 08:51 PM   #135 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

tekrar merhaba günlük...
hani olumlamaları sesli kaydedip dinlediğimi söylemiştim ya...ne farkettim biliyomusun ? artı kendi sesim kulağıma garip ve yabancı gelmiyor..kulağım kendi sesima alıştı galiba..yani öyle kötü de gelmiyor artık

sadece 1-2 ufak derdim kaldı...o da hayatımın her alanını 1 güne dengeli olarak sığdırıp yaşamak diğeri de ders çalışmak..

şimdi şu aralar kilo verdiğimde çok güzel olacağımı ve beni görenlerin hayran kalıcaklarını falan hayal etmeye başladım...kendimi daha önce giyemediğim kıyafetlerin içinde hayal etmeye başladım
son denediğim saç renginden de çok memnun kaldım ve aynı renge devam etmeyi düşünüyorum...

bi türlü elim derse gitmiyor yahu...şimdi de kilo vermeye ve güzelleşmeye yoğunlaştım..nolucak benim halim...günler geçiyor o arada çaktırmadan son sınıftayım ama mezun olmaya niyetim yok galiba

gün içinde vaktimi bu kadar yiyen şey nedir acaba bi çözebilsem ?
bugün yine dengeli bir gün geçirdiğimi söyleyemem..yapamadıklarım oldu..
çünkü yaptığım bazı ufak sandığım işler tahminimden uzun sürdü ve büyüdü...

ama herşeye rağmen her zamankinden mutluyum diyetim iyi gidiyor zorlanmıyorum..sağlık sorunlarımın da düzeleceğine inanıyorum..en azından şimdilik diyet yüzünden tuzu kestiğim için tansiyonum fırlamıyor ve gözlerim kançanağına dönmüyor...

tek sorunum derse oturmak kaldı...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla