Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-02-2010, 07:41 PM   #156 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Yine geldim günlük
bugün alfa 10 frekansını 1 saat dinledim ve bugün normal şartlarda kızdığım ve hiddetlendiğim, gerildiğim durumlarda gerilmediğimi farkettim...yani nasıl desem insan kızdığında heyecanlandığında falan stres hormonları salgılar ya vücut...ama yok anam zorlasam da kızamadım gerilemedim...bu çok iyi birşey ya....sürekli stres hormonu vucuda çok zararlı...ben bu dalgayı hergün düzenli olarak dinleyerek aynı zamanda sağlığımı da düzeltmek istiyorum..sağlığa da yararı olacağına inanıyorum...kimbilir bugüne kadar fazla stresten vucudumuzda kaç tane hücreye zarar verdik....gün içinde salgılanan stres hormonu miktarını azaltarak herzamanki halinin de normal seviyelerde olmasına gayret edeceğim....hergün yapacağım işlerin arasına dalga dinlemek de eklendi

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla