Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-03-2010, 01:58 PM   #176 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayalin faydası olmuyor kısmına katılmıyorum. Bizler düşünce ve hayallerden ibaretiz. Neyi sürekli düşünürsek o olur. Bende malesef hergünün sonunda geriye dönüp yaşadığım olumsuz anları beynimde film gibi döndürüp duruyorum. Sonra iptal diyorum ve gözlerimi kapatıp o olayları kendi istediğim şekilde olmuş gibi değiştiriyorum ve mutlu oluyorum yada onu yapmakta zorlanıyorsam.Gün içinde yaşadığım o olumsuz anı siyah beyaz olarak canlandırıp o anı ufacık nokta haline gelene kadar ve yok edene kadar hayal ediyorum, yada onu pembe balona koyup bulutların arasında kaybolduğunu hayal ediyorum. Hayal kurmak güzel birşey. Geleceğe yönelik ise imgeleme yapıyorum yani sessiz odamda gözlerimi kapatıp tel tek hayallerimi canlandırıyorum. Bir ev mi istiyorum içindeyip ve sıcacık çayımı yudumladığımı hayal ediyorum kendi koltuğumun üzerinde. Yapılaca olan asıl hayal etmek ve düşüncelerimizi bu şekilde değiştire değiştire olumsuzluğu hayatımızdan çıkartmakkkkk bu kadarcık
yani gerçek hayattan şimdiki andan bizi koparıcak şekilde hayatımızı hayal kurmakla geçirmenin faydası yok demek istedim ipin ucu kaçtı mı alışkanlık oluyo ana odaklanmak zorlaşıyor... tabi ki iyi hayaller insanı teşvik etmek için çok önemli...fakat mantığa yatmayan ve dünyanın yapısıyla uyuşmayan gerçekçi olmayan hayalleri kurmak vakit kaybı onu demek istedim mesela atıyorum dünyada brad pitt le evlenmek isteyen ve onun hayalini kuran milyonlarca genç kız var..ve bir insan sadece bir kişiyle evleneceğine göre bu milyonlarca kişi boşa hayal kuruyor...yoksa ben de kendimi ince bir beden içinde dar kıyafetlerle hayal ederek kilo verme çalışmama devam ediyorum

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla