Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-03-2010, 05:08 PM   #20 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: BLUEGİRLİN YENİ GÜNLÜĞÜ:)

sabah dışarı çıkınca açmaya çalışan yapraklar gördüm ..çiçekler gördüm..işe öyle gittim ne kdarda şanslıyım onları farkedebildiğim ve onlar benim gözümün önüne kadar sokulduğu için..şükür ederek işe gittim..bugün iş yerinden de iyi bir haber aldım..5 yıldır bana 1 hafta verilen senelik izinler bu sene herkes için 15 güne uzamış..sonra kadro söylentileri dolaştı ..sonra sonra... sonra....

sadece beni geren şey deprem oldu..ülkemin neresinde olursa olsun dünyanın neresinde olursa olsun içim sızlıyor..sabah kalkıp yaşadığınız yerin olmadığını görmek çok acı olmalı..Allah geride kalanlara sabır versin..dün deprem olacağından haberi olmadan ölenlerin geride kalanları..ölenler için bitti gitti..bambaşka bir şehire uyananlar ve hazırlıksz ölen insanlar..

işte bir sebep daha kendime iyi bakmak kendime haksızlık yapmamak için..
bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla