Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-03-2010, 03:08 PM   #12 (permalink)
phantomm
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of
Standart Cevap: Pazar Gecesinden Beri:((

Merhaba yeniden,
"İyi olacağım" yerine, "İyiyim,iyi hissediyorum,sağlıklıyım." gibi cümleler kurarsanız daha da faydalı olur.
Çünkü şuanda hissettiklerimiz önemlidir.Şuanda hissettiklerimiz gelecekte hissedeceklerimizin göstergesi,garantisidir.
O yüzden ilk başta inanmasanız bile lütfen şimdiki zamanda kurun pozitif cümlelerinizi.Bu sizi ilk başlarda çok rahatsız ederse "Sağlıklı hissetmeyi SEÇİYORUM." da diyebilirsiniz.
Sağlıklı olan diğer organlarınıza,işlevlerinize odaklanın.Ve onlar için şükredin.
Ayrıca size Louise Hay'in Düşünce Gücüyle tedavi adlı kitabını öneriyorum.Gerçekten çok etkili,bu tür problemlere çok daha farklı bir bakış açısı ile yaklaşabilmenizi sağlayacak,çözümlere odaklanmanızı daha da mümkün kalacak bir eser.
Sağlıklı,mutlu günler diliyorum.Hoşçakalın,çok iyi olun.