Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-03-2010, 05:06 PM   #16 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Hayatı Kırmızı Yaşayan Kızın Değişim Günlüğü

Bugün rüyamda doğum günümmüş pembe framboğazlı bir pasta geliyor önüme sonra ne olduysa o arada ben birileriyle konuşuyormuşum bir dışarı çıkıp geliyorum. Bana pasta kalmamış çok üzülüyorum. O can sıkıntı ile kalktım. Telefonu 7:45 e kurmuştum yine kapatım 10 dakika ileriye kurdum. Öyle öyle derken 8:10 da kalktım ve çayı koyup kahvaltıyı hazırlayı banyo yaptım.Annemi kaldırdım. Birlikte kahvaltı yaptık. Canım sucuklu yumurta istemişti. Ekstradan onu anneme yaptırdım. Heralde içimden doğumgünü üzüntüsünü atmak istedim. Ben evden çıktığımda yine saatler 8:55 i gösteriyordu. Arabada giderken latin şarkıları eşliğinde bazen sesli bazen içimde olumlama cümlelerini geçirdim içimden. "Ben su içmeyi çok seviyorum" "Ben saygıyı hak ediyorum" Ben saygılıyım. Benim fikirlerim özel. Herkes benim fikirlerime saygı duyar. Benim fikirlerim dinlenir. Ben de başkalarının fikirlerini saygıyla dinlerim. Böyle devam ettim yola ve işe geldiğimde saatler 9:15'i gösteriyordu. Saatlere takılmış durumdayım. Geçen sene 9a doğru işe varırdım hatta bazen 8buçukta bile iş yerinde olduğum olurdu. Uyanmakta zorlanıyorum. Bir ses yastığa gömül diyor sanki. Ben o sesle kavga edip zor üstesinden geliyordum ama başarıcam. Daha doğrusu onun olumlamasını bugün eve giderken sürekli söyleyeceğim bakalım neler olacak? Mesela su içmiyordum bir bardağı zor içiyordum hergün.Şimdi önümde su sürekli çay içer gibi içiyorum bunu başardım. Ertelemeyi bırak telkini işe yarıyor:)
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla