Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-03-2010, 05:49 PM   #20 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Hayatı Kırmızı Yaşayan Kızın Değişim Günlüğü

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben kırmızı yaşıyorum bu hayatı. Aceleci, tez tavırlarla girişken bir ruhla hareket edip, yarım bırakıyorum. Hep birlikte, sizlerinde yardımlarınız ve desteğinizle ben hayatıma bütün renkleri bir bir alacağım. Aslında birkaç renk hayatıma girmeye başladı bile:) pembe renk sevginin rengi de girdi hayatıma, ama bana daha çok renk lazım. Soğuk kanlılık sabır rengi olan mavi lazım mesela (ben uydurdum) Çivit mavisi lazım. Hedeflerimi koyuyor, başlıyor ama devamını getiremediğim için acilen turuncu lazım hayatıma. Beyaz bir sayfayı buraya açarak beyazı kattım zaten. Secret yani çekim yasasını hayatıma çekmeyi başardım oda sarıydı. Bu renkleri çağırdım ve kabul ettim. Halen dahi turuncu ve çivit mavisi yok. İşte burada tüm bunlara çözüm buluyorum bir bir hergün.

işleri yarım bırakma huyu herkesde var..lütfen bu huyu kişisel olarak algılayıp da kendini üzme canım her başladığı işi bitiren insanların sayısı eminim ki çok azdır bu dünya üzerinde...ve özellikle de başlanılan bir iş eğer doğru değil de yanlışsa tabi ki kararını değiştirip vazgeçmek yarım bırakmak doğaldır...tünelin ucunda ışığı göremiyorsan aynı yolda ısrarla yürümek zaman kaybından başka birşey olmaz
tabi ki kararlılık, sabir ve azim çok önemli şeyler...yukarıda söylediğim şeylerin en ilk engelde o yoldan dönüp bırakmak lazım gibi bir anlam çıkarılmamasını umuyorum

renklerin çoğunu tamamlamışsın seni tebrik ederim belki günlüğüne katılan arkadaşların arasında turuncu ve çivit mavi olanlar da vardır ve öyle olduklarını henüz kendileri bile bilmiyordur..ne dersin ?

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla