Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2010, 08:25 PM   #32 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Hayatı Kırmızı Yaşayan Kızın Değişim Günlüğü

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım malesef ikili ilişkilerde genelde inatçı olan taraf sen olduğunda karşı taraf seni daha kıymetli görüyor ve peşinden koşuyor...karşı tarafın kaprislerini kötü huylarını sineye çektikçe de yaptığın şey özveri olarak görülmüyor ve normal davranış yerine konuluyor..çünkü alışıyorlar...sonra aynı özveride bulunamadığın herhangi bir an kıyameti koparıyorlar.....yani özverinin asla kıymeti bilinmiyor..bu genelde hep böyledir yani...satranç gibi...eminim ki telkinlerin etkisiyle değişen davranışlarının sonucunda hakkını daha çok savunan ve sınırlarına daha çok sahip çıkan birisi olduğun için ister istemez onun haksızlıklarına tepki göstereceksindir..bu doğaldır...belki böyle oluşun onun da sana karşı davranışlarını değiştirebilir..yani sen diklenince o sana karşı daha yumuşak davranacaktır...sevgiyle kal canım
Evet haklı olabilirsin canım. Telkinlerden sonra gerçekten daha çok onun davranışlarına karşı çıkmaya başladım ve beğenmediğim şeylerini söylüyorum ama bu durumda onu sevmiyormuşum hissi oldu kendisinde bu seferde sevdiğime dair ikna edici cümleler sarfetmek zorunda hissettim birazcık. Sorun çabuk çözüldü. Hergün biraz daha iyiye gidiyor iletişimimiz. Keşke birde ona dinletebilseydim telkinleri. Çünkü kendisini yetersiz ve sevilmeyen biri gibi görüyor Kendini sevilmeye layık görmüyor bence ve bu yüzden ailesiylede ve çoğu insanlada zor anlaşıyor. Ben onu herşeye rağmen hep sevdim bana dayanmasının sebebi bu olabilir diye düşünüyorum çünkü aradğı tamamen sevgi, aşk.
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla