Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2010, 09:27 PM   #274 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
simetra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yazdıklarını tek tek okudum....inanır mısın bilmem ama ben bu ana kadar bu konuyu hiç bu açıdan düşünmemişim... hani öyle fobilerimin üstüne giden ve onları bu şekilde aşmaya çalısın bir kişi değilimdir ancak hep öyle olması gerektiğini düşünüp yapamamışımdır....yapamadığım anlarda da kendimi başarısız hissedip iyiden iyiye içime çekilmişimdir... çok haklısın ..
bunlar zaten bizim için kolay olsaydı kolay olurdu ve yapardık..kolay değil..bu kadar basit..
imported_Angel !!!!!!!!!!!!!!!!!!

teşekkürler
hak verdiğin için teşekkür ederim evet yazdıklarından anlaşılıyorki seninle aynı doğrultuda düşüncelere sahibiz....görüşün için çok teşekkür ederim...sorunların kaynağını çözmeden ve sorunu tesbit etmeden sorunun üstüne gitmek...silahla ve donanımla kuşanmadan gidilen savaşa benzer bence...veya çalışmadığın bir dersten sınava girmek gibidir...ve donanımsız bir şekilde galip çıkma olasılığı çok düşüktür...ama yeterli donanıma sahip olduktan sonra savaş alanı olarak düşünülen yere kendi isteğimizle gittiğimizde aslında o ortamın bize düşman olmadığını ve sadece kendi içimizdeki virüslerle savaştığımızı görürürüz...bana katıldığın için teşekkür ederim arkadaşım

Alıntı:
simetra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
imported_Angel benim yazım 06.01.10 tarihindeki üstüne gitmekle alakalı olan yazına cevaptı.mesajımı son sayfada görünce şaşırdım.baktım ki konular bayağı ilerlemiş.ben daha yeni üye oldum da konuları biraz geriden takip ediyorum.. tekrar teşekkürler.

aramıza hoşgeldin canım
günlüğüme konuk olduğun ve değerli görüşlerini yazdığın için çok teşekkür ederim ....mesajın ne kadar eskiyle ilgili olduğu önemli değil...hepsini dün gibi hatırlıyorum merak etme o konuda geçmişi de anlarım bugünü de anlarım ..tekrar hoşgeldin

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla