Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-03-2010, 04:15 PM   #313 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba sevgili günlük
geçen gün diyetimde kaçamak yaptığımı söylemiştim ya...bunun sebebini buldum...her ne kadar aynı kalori dahilinde de olsa değişim listesi kullanarak diyetime kurukayısı kurüzüm, fındık ve meyveli müslileri sokmak istemiştim...ancak o gün hem içime çöken üzüntü sıkıntı hem de o şeylerin evde duruyor olması beni onların yenmesi gerektiği miktarı aşmamı tetiklemişti...bunlar sevdiğim zevk aldığım yiyeceklerdi ve diyette verilen miktarla yetinmeyeceğim apaçık belliydi....yani bunlar evde durdukça bütün kutuyu bitiresim geldiğini anladım...belki bilinçaltım o kutunun tamamen evden yokolması gerektiğini söylüyordu bana...çünkü varken hepsini sınırsızca istiyorum...o yüzden bu yiyecekler ölçülü yendiği takdirde ne kadar masum olsa da...ne kadar çikolata gibi pasta gibi olmasa da bir süre daha evde bulunmaması hayrıma olacak...zaten belli bir miktarı aşınca kan şekeri dengemi de bozuyorlar biraz kan değerleri konusunda da sağlık sorunlarım var..yani şu an çok hassas terazi üzerinde gezindiğimin farkındayım...ama böyle olması daha iyi...olması gereken miktarı aştığım için bünye beni cezalandırıyor..bu nedenle kaçamak yapmak o kadar da cazip gelmiyor...o sıkıntıları çekeceğimi bildiğim için bu ihtimalden uzak durma şansım yüksek...
kilo verdikçe ve spora devam ettikçe onların da düzeleceğini umuyorum...vucut hatlarım ortaya çıkmaya başladı...bel oyuğumu belirgin bir şekilde ilk bakışta görebiliyorum aynada

hani geç kalmışlık hislerimden bahsetmiştim ve net bağımlılığının ondan olduğunu falan filan söylemiştim hatta konu olarak tartışmaya açmıştım ya....

bugün indirilmeyi bekleyen şeylerimin listesine tek tek gözattım ve kendime tek tek sordum...

bunu indirmeye harcadığım zamana değecek mi ?

çünkü bilirsin, çoğu zaman indirme süresi izleme süresinden çok daha uzun sürebiliyor..

gerçekten de zevk alarak oturup izleyecek miyim ?

tarzında sorular sordum her biri için içimden...
ve birkaç tanesi için bu sorularıma hayır cevabı verdiğimi gördüm....çünkü filmlerden bazılarının süre bilgilerinde 3 saatin üzerinde oldukları yazılıydı...ve böyle uzun filmlerden çok sıkıldığımı biliyorum....türleri ve temaları da bana hitap etmiyordu...çünkü tarihi filmler ve savaş filmleri ilgimi çekmiyor..genelde süreleri de çok uzun oluyor....bu tarz filmleri hemen indirilecekler listemden sildim....diğer geri kalanlarına da tekrar gözatıp yine kendime aynı soruları soracağım....şimdiden epey yüküm azaldı vallaha

Süper bir temizlik olmuş
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla