Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-03-2010, 08:29 PM   #316 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok güzel konuyu açtın..Şimdi kendine soru sordun ya kendini çok rahat hissettin dimi ??? yükün azaldı demekki arada soru sorarak kendini gözlemleyceksin..Bu gözlemleme davranışına sahipsin.Sedona yöntemi soru sormak gözlemci ile duyguların ayrışması binevi ayrışma uygulaması yaptın.Ve o duygunun yok olduğunu gördün .Sedona yöntemi super mutluluk için hazırlanmış sorular var arada mutsuz olunca soruları sorarsan mutlu olursun.Bu davranışı kullandığın için ve ayırt edebildiğini için tebrik ediyorum..Seni her zaman örnek alıyorum..İyi ki varsın..
teşekkür ederim sedona yöntemi de neymiş ona da bir bakıyım...yine bilmeden onu da mı uygulamışım..çekim yasasını bilmeden uyguladığım gibi bütün yöntemlere karşı ilgili olma huyunu çok seviyorum sen tanıtana kadar birçok yönteme karşı ilgisiz kalmıştım..beni bunlardan haberdar ettiğin ve sevdirdiğin için teşekkür ederim..iyi ki varsın

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Valla bu siteye üye olduğum andan beri facebooku arada açıyorum :D:D:D Burası daha güzel
evet burası bize çok şey katıyor..facebook ise birşey katmıyor..boş muhabbet ve kurugürültü var...bir de onun bunun özelini didiklemek var

Alıntı:
simetra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
facebook konusu bana hep çok ilginç gelmiştir zaten..hiç başlamadım, başlamadan da bu siteyle tanıştım çok şükür...
aman iyi yapmışsın hiç başlama derim...biz başladık da ne oldu sanki

Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kararların net olsun hep bugünkü gibi ;) Kutuyu bana yolla :D nisanda başlayacağım spora (niye nisan bilmem:) bahar ya herşey ferah ondan belki de)
Ben yiyebilirim dimi :)
tamam canım kutuyu sana gönderiyorum afiyet şeker olsun
bu ayın yarısı bitmiş olduğu için belki yeni bir ayda yeni bir başlangıç yapmak istiyor olabilirsin..ondan nisana odaklanmışsındır :)

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla