Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-03-2010, 09:47 AM   #317 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

merhaba sevgili günlük
dün buralara çok takılamadım...günlük işlerim yoğundu..o yüzden size zamanında cevap veremediğim için geç kaldığım için özür dilerim arkadaşlar

dün dışarı çıkıp biraz kendim için alışveriş yaptım...
gardrobumda bahar günlerine uygun renkte giyebileceğim bir ceketim veya montum yoktu...kış rengi olan koyu kahve ve siyahlar vardı...açık renk olan 2-3 kabanım vardı ancak onları sevmiyordum..birisi narçiçeği kırmızısıydı...bu renk sokakta çok dikkat çektiği için giyemiyordum..zaten sevmem yani....diğer 2 si de sert kalıplıydı ve önü kapalıyken hareket ettikçe gövde kısmı da yukarı kayıyordu...böyle ceketlere nasıl sinir oluyorum anlatamam...

ben de gittim kendime krem rengi bir trençkot aldım..düğmeleri de koyu renk...çok hoşuma gitti...ve bunu alırken şu anki gerçek bedenim olan 42 beden değil 40 beden aldım...bunu özellikle yaptım...çünkü bu güzel trençkotun ben zayıfladıktan sonra bol durup çirkin görünme ihtimali vardı....hem o giysiyi rahat giyebilmek için zayıflamama da teşvik olur diye düşündüm bir de baharlık ayakkabı aldım kahverengi renkte (bu arada hiç kahverengi ayakkabım da yokmuş zaten elimde)

ben bu arada güzel ve uyumlu giyinmeyi de öğrenmeye çalışıyorum...bu aldığım trençkot ile kahverengi ayakkabıları birarada giyip nasıl kombin ederim diye düşündüm...trençkotu inceledim önce..kendisi açı krenkti ancak üzerinde koyu renk düğmeler vardı bunu ipucu olarak kabul ettim ve trençkotun içine en çok kahverengi veya mürdüm rengi tişortun yakışacağını keşfettim...ayakkabı da kahverengi zaten....ve mürdüm de ondan çok uzak bir renk tonu değil....neyse...krem trençkot...mürdüm tişort...altına orta koyulukta mavi kotum ve nihayet ayağıma da kahverengi ayakkabılarımı giyip odada aynada baktım...çok güzel birşey çıkmıştı ortaya ama kahverengi çantam da olsa iyi olacaktı bi o eksik kalmış...olsun

öğrendiğim bilgilere ve yaptığım denemelere göre koyu kahve ve siyah giysiler ayakkabılar aksesuarlar ve çantalar sonbahar ve kışın uygun oluyor....kahverengi ve krem rengi gibi renklerdeki aksesuarlar giysiler ayakkabılar ise bahara uygun....yazın ise daha açık renkler...beyaz gibi...veya diğer açık renkler...yani mevsim ilerledikçe renkler de koyudan açığa doğru ilerliyor...ona göre eksiklerimi belirleyip tamamlamayı düşünüyorum..zamanında bilinçsizce alışveriş edip sadece 1-2 rengin üzerinde durup ona yüklenmişim yada renkli renkte birşeyler alsam da cart tonlar seçmişim..

ha bu arada artık eskisi kadar netten birşey indirmiyorum..o bağımlılığımı çözme konusunda emin adımlarla ilerliyorum sanırım....dizi ve film izleyerek yaşamadığım hayatı yaşamışım gibi kendimi kandırmanın anlamsız olduğunu anladım...çünkü izlediğim şey bile gerçek değildi bir kurguydu sadece.....yani o oyuncular da zaten orada gösterilen şeyleri gerçekten yaşamıyorlar...yönetmen ne isterse ona göre oynuyorlar...aslında onlar da gerçek hayatı kaçırıyor...eskiden izlerken özenirdim...oh millet ne mekanlarda neler yaşıyor ben de burda ot gibi oturuyorum diyordum...ama sonradan farkettim aslında onlar da yaşamıyor...ben filmde o mekanların güzelliğinin farkına varabiliyorum ancak bu film bir de aksiyon filmiyse oynayan oyuncular çevresindeki güzelliklerin farkında bile olmuyorlardır belki...ve film veya dizi çekilirken geçirdikleri zaman kadar onlar da hayatı kaçırıyorlar..ve belki kimbilir bu kaçan zamanı onlar da birşekilde benim gibi yakalamaya ve telafi etmeye çalışıyorlardır...o yüzden izlediklerime özenip de yakınmayacağım artk

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla