Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2010, 02:37 PM   #56 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Hayatı Kırmızı Yaşayan Kızın Değişim Günlüğü

Merhaba güzel günlüğüm. Bugün güne accayip enerjik başladım. Neden dersen:)) bugün tartıldım 600 gram vermişim ondan önceki günde heralde spor yaptığımdan dolayı 500 gram yani 2 günde 1100 gram vermişim. Karnım hafifcik inmiş:))) Ayyy çok mutlu oldummm kendimle gurur duydum. Bu arada kilo verme telkininide dinledim dün soyyalliğe ek. Ego kendine güven mutluluk da vardı. Bugün ihtiyacım olmayacağını düşündüğümden kilo vermeyi çıkardım. Azmimde bir eksiklik olursa yine dinlerim:)))) çok mutluyummmmm çok mutluyummmm olleeyyyyyy.

Çekim yasasıda beni seviyor bende onu seviyorum ne yalan söyleyim durum böyle:))) Arada ufak pürüzlerde olsa hayat süperrrrr o pürüzlerde gidiyorrrr kalmıyorrrr laylayylommmm.

Şuanda çayımı yudumlarken bir mutluyumkiiiii. Herkesin dilekleri gerçekleşsin.

Heyyyyyyy dünde kitapçıya gittim aldım istettiğim o meşhur kitap gelmiş. Yaşasınnn yaşasınnnn onu biran önce okumak istiyorum. Öncesinde buralarda işlerim var:))) Biraz daha paylaşımlarda bulunmak istiyorum. Hepinizi koccaman öpüyorum sevgilerrrr saygılarrrrr
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla