Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2010, 02:45 PM   #328 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet canım, standartlarını çoğaltman gerektiğini anlaman çok yerinde bir tesbit olmuş hayatının alanlarını gözden geçirip en çok nerede ne yaparken vakit geçiriyorsun..hayatının çoğu nasıl geçiyor onu düşünüp dolabında o duruma uygun kıyafetlere ağırlık vermek lazım...ve de bunlar yüz ve vucut hatlarına uygun olup sana da yakışan renklerde olmalı....

ben de bu alışverişte doğru seçimler konusunda senelerce sayısız hatalar yaptım...belki hala da yapıyorum ama çok aza indi bunun oranı...

eskiden gardrobumda hep ablamdan gelen şeyler vardı genelde....veya benim çalıştığım dönemlerde hergün farklı kıyafet giyme zorunluluğundan ötürü sırf farklı olsun diye çeşit olsun diye aldığım...ancak renkleri ve modelleri bana yakışmayan saçmasapan kıyafetler vardı...
ayrıca mevsimlere göre giyinme konusunda da oldukça kültürsüzdüm..hatalarıımı farkedince insanların neden bana yaklaşmadıklarını neden arkadaş olmak istemediklerini anlamıştım....mesela yazın ortasında siyah renkte uzunkollu bir bluz giyip ayakkabı olarak da kışlık klasik ve burnu kapalı ayakkabılar giyecek kadar hatalara düştüğüm günleri biliyorum...napıyım ailemden hiçkimse bana bu konuda birşeyler öğretmedi...

derken nette uzun süren araştırmalara koyuldum ve saç rengime göz rengime ve ten rengime en çok uyan renkleri öğrendim...hani imagemaker falan diyorlar ya....işte yabancı bir site buldum ordaki yazıları okudum falan filan...insanları 4 farklı renk grubunda kategorilendirmişler...ve bunların her birine bir mevsim adı vermişler...ben kış tipi insanıymışım ve bana en çok kış renkleri gidiyormuş...soğuk ve koyu renkler yani....renkler konusunda iyi kötü kendimi eğittim biraz...ama bu sefer de kilo başıma dert idi inşallah ondan da kurtulucam artık bu konu çok zevk aldığım bir konudur..istersen daha sık tartışabiliriz bu giyim ve alışveriş konularını ne dersin ?
Kendine yaptığın bu öz eleştirilerine hayranım Çok tatlısın. Araştırmacı ruhunu burdada konuşturmuşsun ya helal olsun. Bu arada o siteyi merak etmedim desem yalan olur. Buradan yazamassan özelden yazar mısın rica etsem o sitenin adını? Ben hangi mevsimim acaba. Tahminimce baharlardan biriyimdir:))) bakalım ne çıkacak. Bu arada evet bu giyim kuşamla ilgili konuşalım süper olur. Aslında bir başlık açsak indirimler nerde var, falanca sitede şu var bu yıl bunlar moda şu renklere dikkat etmek gerek. Böyle bir konuda bayanların baya birfikri olacağını düşünüyorum Yada yeni bir konuda dağılmak istemezden buradan da arada asırada paylaşım yapabiliriz. Ne dersin?
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla