Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-03-2010, 11:53 AM   #57 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Hayatı Kırmızı Yaşayan Kızın Değişim Günlüğü

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba güzel günlüğüm. Bugün güne accayip enerjik başladım. Neden dersen:)) bugün tartıldım 600 gram vermişim ondan önceki günde heralde spor yaptığımdan dolayı 500 gram yani 2 günde 1100 gram vermişim. Karnım hafifcik inmiş:))) Ayyy çok mutlu oldummm kendimle gurur duydum. Bu arada kilo verme telkininide dinledim dün soyyalliğe ek. Ego kendine güven mutluluk da vardı. Bugün ihtiyacım olmayacağını düşündüğümden kilo vermeyi çıkardım. Azmimde bir eksiklik olursa yine dinlerim:)))) çok mutluyummmmm çok mutluyummmm olleeyyyyyy.

Çekim yasasıda beni seviyor bende onu seviyorum ne yalan söyleyim durum böyle:))) Arada ufak pürüzlerde olsa hayat süperrrrr o pürüzlerde gidiyorrrr kalmıyorrrr laylayylommmm.

Şuanda çayımı yudumlarken bir mutluyumkiiiii. Herkesin dilekleri gerçekleşsin.

Heyyyyyyy dünde kitapçıya gittim aldım istettiğim o meşhur kitap gelmiş. Yaşasınnn yaşasınnnn onu biran önce okumak istiyorum. Öncesinde buralarda işlerim var:))) Biraz daha paylaşımlarda bulunmak istiyorum. Hepinizi koccaman öpüyorum sevgilerrrr saygılarrrrr

vaaaaayyyy
seni kutlarım canım
spor yaptıkça insanın iştahı da azalıyor..mutluluğu da çoğalıyor...bünyen de seninle işbirliği yapmış ve hemen cevabını vermiş görüyomusun ? ne kadar güzel biz eyleme geçince o da bize aynalık ediyor görüyormusun....senin adına çok mutlu oldum canım

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla