Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-03-2010, 01:25 PM   #335 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

sevgili günlük
bugün itibariyle diyet ve sporda 4. haftamı doldurdum...
yarın 5. haftanın ilk günü olacak

ilk başladığım günle bugün arasında çok fark görüyorum...
vücudumdaki değişimleri sıralamaya çalışayım

- başlamadan önce tartıldığımda kilom aç karnına 76.3 kg idi..bugün ise 72.8 kg çıktı.....yani 3.5 kg vermişim.. hadi 500 gram yanılma payı koysam bile nereden baksam 3 kilo verilmiş...

- eskisi gibi midem sert gergin ve şişkin değil...dokunduğum zaman daha inik ve yumuşak
ve nefes alıp verirken beni zorlamıyor

- kendimi daha hareketli, daha hızlı, daha pratik ve daha atak hissediyorum...normal günlük işlerimdeki hareketlerimin de tarzı değişti..daha hızlı ve daha hafifim...kendimi hayatın beklenmeyen sürpriz gelişmelerine daha hazır ve daha açık hissediyorum

- sporu artık seviyorum...ve eskisi gibi sporu çekilir hale getirmek için illa ki müzik olması gerekliliği şartını aramamaya başladım..bazen müzik dinlemeden de kolayca sporumu yapabiliyorum...müziksiz olduğunda da üzerinde düşünmek istediğim şeyleri düşünmeme fırsat oluyor..
spor yaparken şarkılara bile eşlik etmeye hatta sağa sola danseder gibi sallanmaya bile başladım

- iştahımda azalma oldu ve kan şekerim daha dengeli...öğünler arası acıkma krizleri şeker düşmeleri veya tatlı krizleri yaşamıyorum...hatta bazen öğünün saati gelmesine rağmen yemeyi unuttuğum veya geciktiğim oluyor (ki bir sonraki öğünü son dakikasına kadar iple çekerek beklediğim günleri de biliyorum)

- fiziksel değişimlerden de bahsedeyim....bacaklarım daha ince ve daha şekilli oldular...yani sanki daha ince ve daha uzunmuş gibi görünüyorlar...üstbacak kısmında daha incelmesi gereken kısımlar var ancak şimdiden beyonce nin bacaklarına benzemeye başladılar

- omuzlarımda da incelme var...elimi omuzuma değdiğimde kalınca yumuşak bir tabaka değil omuzumun kemiğinin sertliği geliyor elime...ve omuzumun arka tarafları da aynı şekilde....bu fark gözle de görülebiliyor.....ayrıca boynumda da incelme var

- ve birazcık da göbeğim küçüldü...daha çoooook küçülmesi lazım ama bu bile yetti

-

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla