Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-03-2010, 01:09 PM   #353 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

yine döndüm günlük

saçlarımı artık toplamıyor olmamın faydasını gördüm...
az önce can sıkıntısından saçlarımı ev imkanlarıyla kesebildiğim kadar kestim uçlarını aldım....zaten zaman zaman yaptığım birşeydi...

ancak bu sefer en son 2 hafta önce uçlarından almıştım...2 haftadan bu yana saçlarımda uzama olduğunu farkettim...çünkü son kesişimde uçları dümdüzdü hepsinin bugün bu dümdüzlüğü bozan aynı boyda olmayan aradaki saç tellerini görünce...saçımın da artık uzamaya başladığını anladım ve saç köklerimdeki o zayıflık ve hassasiyet hissi de kayboldu...dökülmekten açılan kısıma da aynada yakından baktım..tamamen kel deri olmadığını gördüm...hala saç köklerinin noktaları duruyordu hatta birkaç tanesi çok minik şekilde çıkmaya başlamış bile gerçekten saçları toplamak hem de gererek toplamak ve bunu hergün alışkanlık haline getirmek çok zararlıymış..eskiden saçlarım da kolay kolay uzamıyordu...yani sürekli topladığım dönemler.....
ve aynı şekilde saçlarımda dökülmeden oluşan bölgesel açılmalar ben lisede okurken de olmuştu...çünkü hergün saç toplama kuralı vardı başka modeli yasaklamışlardı o dönemdede buna benzer şey yaşamıştım....aynı tecrübe 2 kere tekrar edilince ortak noktayı buldum ve sebebini kesinleştirdim....evet saç toplamak çok zararlı...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla