Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2008, 02:41 AM   #88 (permalink)
peacemaker
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all
Standart Ynt: NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

yaa hayırrr.o kadar yazdım ve bir anda ne oldu anlamadeım bütün yazdıklarım gitti de ona sitem ettim.yeniden yazarım wave
Programın ne işe yaradığıyla ilgili 1.sayfada biraz bilgi bulabilrsin sanırım güneş.Benim birkaç sorum olacak.Şimdi bu programı kullanırrkne kulaklıkta dinlerken sonuçta bir enerji olayı olacak.Açığa çıkacak.astral seyahatle ilgili bir kitapta telefonların kapalı olması gibi her tür elektrikli aletle ilgili bir uyarı vardı.Yani kapalı olması gerekiyomuş,yoksa ayrılmak zorlaşırmıymış mümkün mü olmazmış hatırlamıyorum ama böyle bir uyarı okumuştum.Aynı şeyi meditasyon için de düşünüyporum.Sonuçta sakin dingin bir ortam olması gerekiyor.Bu tip elektrik aletleri bu ortamı bozmaz mı? kulaklıkla meditasyon. biraz garip geliyo bu konuda bilgisi olan arkadaslarım aydınlatırlarsa sevinirim.Bu arada haziran sonunda Ankara buluşması vardı bakın şimdi aklıma geldi ne oldu o?
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla