Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-03-2010, 02:56 PM   #64 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Hayatı Kırmızı Yaşayan Kızın Değişim Günlüğü

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım bence spora yılmadan devam etmelisin çünkü spor yaptıkça zamanla tatlı ve abur cubur isteği de azalıyo inan bana..ve kaaçmak yapsan da hemen vucutta depolanmıyor hoşgörüyor...ama spor aksayınca aynı hoşgörüyü göstermiyor...yani aradaki fark spor yapıp yapmamayla ilgili...bunu iyice anladım...
satış elemanları maalesef müşterilerin duymak isteyeceği şeyleri söylüyorlar..ama senin tatlılığına dayanamamışlar ve parfümü hediye etmişler iyi günlerde kullan canım parfümünü....yeni mevsime de yeni bir parfüm şart zaten tam zamanında olmuş...seni kutlarım
Teşekkürler ilk defa üstümden çıkmayan vede insanı bunaltmayan bir parfüm buldum vede tesadüfen bunuda daha öncesinde bulacağıma dair inanmış ve çekim yapmıştım buda gerçek olmuş oldu. Görüyor musunuz her anın içinde çekim yasası saklı. Biz herşeyi önceden söz ve düşünce vede inancımızla belirliyoruz gibi görünüyor ve ben bunu yaşadıkça daha çok farkına varıyorum. Yalnız bu günlerde farkına vardığım birşey daha var dediğiniz gibi rüyalarım acayip net. Geçenlerde çocuğumu göreyim rüyamda demiştim unutmuşum 1 hafta sonra geçen gece rüyamda onu gördüm oğlummuş ve 20-25 yaşları arasındaydı vede şimdiki aşkımın gözleri onun gözleri yüz hatları ve burnu saçı benimki gibiydi, bir şeylerin başında gibiydi çevresinde onu destekleyen insanlar vardı ben sanırım geleceği gördüm ve çok mutlu oldum çünkü gelecekde şimdiki gibi hatta şimdikinden daha güzel
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla