Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-03-2010, 05:24 PM   #69 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Hayatı Kırmızı Yaşayan Kızın Değişim Günlüğü

Alıntı:
vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"2-3 hafta önce kadardı sanırım tam hatırlamıyorum ama içimden böyle geç işe varmamla alakalı çok canım sıkıldığı zamanlardı. Arabayla iş yerine geldiğimde dedimki bu durumla ilgili benim işe geldiğimi gören komşu şirket sahibi abi gelsin bize misafirliğe ve desinki bana" helal olsun hergün azimle işe sabah gelip akşam gidiyorsun desin dedim. Kendimi motive etmek için onu kullandımda denilebilir ama iyi yönde yani nese ben bunu unutmuşum:) dün aylardır gelmeyen o abi bize misafirliğe geldi bu bir, ikincisi bana dediki "nasılsın işler nasıl gidiyor dedi ve helal olsun sabah gelip akşam gidiyorsun azimle dedi" Ben bu adam ne demek istiyor bana ya dedim garip bir şekilde suratına baktım önce sonra gülümsedim ama bir yandanda gocundum işe geç gittiğimimi kastetti bunu yüzümemi vurmaya çalıştı acaba diye kötü niyetli bir düşünce attım sonra birden şimşekler çaktı ve bu cümleyi benim bizzat kendimin ona söylettirdiği aklıma geldi şaşırdım güldüm mutlu oldum sonrada ne saçma sapan işlere el atıyorum bazen diye kendime kızdım:))) çekim yasasının cacığını çıkartmakda bu oluyor hani:)))"Alıntı
Ya hepsini anladım da ona bu cümleyi nasıl kurduttun onu anlayamadım ya bu nasıl oldu enteresan yaw...

Sadece içimden şöyle dedim O abinin yüzünü imgeledim, beni hergün pencereden gözlediğini imgeledim ve her baktığında benim arabamı gördüğünü imgeledim ve sonra içimden dedimki " bizim şirkete gelir ve bana derki: hergün sabah gelip akşam gidiyorsun ne güzel" gibi birşey dedin bana dedim. Bu kadar yani şöyle desin kısmındaki şöyle kısmını sen doldur dilediğin kişiyi seç istediğini söylettir ve onun bunu söyleyeceğinden emin ol neden? çünkü çekim yasası gerçek ve çekim yasası bunu gerçekleştirir. Bu yüzden emin ol hemde çok saçma bişey desin bile desen oluyor ben denedim Sonrada unut gitsin o anda ne yapıyorsan ona devam et aklına gelirsede düşünceyi kov hehe diye gül ve nasılsa olur de ama kesin emin olma duygusunu içinde yaşa. Konuya yada kişiye güvenmiyorsan bile çekim yasasının gücüne güven, çünkü kesin oluyor. Sevgiler.
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla