Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-04-2010, 12:05 PM   #395 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba sevgili günlük
baya uzun zamandır telkin dinliyorum...ve artık telkinleri bırakmaya karar verdim...
dün geceden beri telkin dinlemiyorum ve dinlemediğim gece karışık rüyalar gördüm..birkaç rüya biraradaydı ve birbirinden kopuktu tıpkı film fragmanı gibi...ancak bütün parçaları hatırlayabildim..
ve sabah kalktığımda zaman sanki daha yavaş geçiyormuş gibi bir hisle karşılaştım sanki hayat yavaşlamış da ben hızlanmışım gibi...açkcası bu durum hoşuma gitti inşallah bir yanılsamadan ibaret değildir...onlarca şey düşünüyorum ve yapıyorum ancak eskisi gibi zaman uçup gitmiyor...10 dakika hayal kursam sanki saatlerce hayal kurmuşum gibi verim alıyorum..tıpkı rüya görür gibi....hani biz gece saatlerce rüya gördüğümüz sanırız ama bütün olan bitenler gerçek hayatta 10 dakika içinde olmuştur ya..bu da onun gibi....
belki de ana odaklanmayı öğrenmişimdir...dün biraz indirdip topladığım şeylerde temizlik yaptım..artık elimdekilere daha fazla hakim olmak istiyorum...yani dinlemek istediğimi zamanında dinleyeceğim..izlemek istediğimi zamanında izleyeceğim....yani herşeyi taze iken tüketeceğim ki bana gerçekten katkıları olsun....

ha bu arada dışarıda kendimi kötü hissetmemin nedeni gerçekten dışarı çıkarkenki giyimimden hoşnut olmamamdan ötürü mü yoksa başka sebepler mi var onu anlamak için dün dışarı çıktığımda her zamanki giydiğim montum ve eşofman altım yerine..bi parça daha az rahat olan ama diğer montumdan bi parça daha iyi görünen bir montumu giydim..aynı şekilde eşofman altını da....ve ayakkabı olarak da sporda kullandığım ayakkabıyla çıkmak yerine geçenlerde aldığım baharlık kahverengi ayakkabıyı giydim...ve gerçekten kendimi daha saygıdeğer ve daha güvenli hissettim...gerçekten de giyimim beni etkiliyormuş..belki de kendi hakettiğimi düşündüğüm özeni kendime vermeden bu yüzümü topluma gösterdiğim için kendimden utanıyormuşum..öyle anladım...

Çok sevindim telkinleri bırakmanda güzel değişimler gördüğüne, umarım devamı gelir. Bu arada bende 3-4 gündür telkin dinlemiyorum, ama olumlama dinliyorum Nil Gün'ün. Benimde rüyalarımda bir netlik var accayip derecede net. Öyleki doğum yaptım valla o kadar yavaş çekimde olduki gerçek gibiydi aynı. Kız çocuğum olmuş, yalnız annem emzirmişti onu anlayamadım Biraz telkine ara vermek belki iyi gelir dediğin gibi. Sınavlarda başarılı olacağını biliyorum Sevgiler.
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla