Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-04-2010, 03:00 PM   #397 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Seni kıskandım valla, ne azimlisin, çok başarılısın, derslerinide geçip mezun olacağından eminim. Uzaktan okumak kolay değil bence, ben bunu farkettim, çünkü kendi kendini çalışmaya ve öğrenmeye motive etmek zorundasın bu zor bişey. Hani okul olunca ödev filna oluyor, birde insanlar var, arkadaşlar var toplum içinde olunca mecburen öğreniyorsun ve sonra zamanlada kendi kendinede çalışıyorsun. Ama böyle uzaktan öğretimde yani nerden başlayacaksın nasıl başlayacaksın, nasılsa bir ödev yok, hoca yok deyip insan gevşiyor. Buda kendi kendine sadece kendi kendine herşeyi başarmak zorunda kaldığını gösteriyor ve bu çok zor sen zoru başarıyorsun. Bravo

Mezun olunca ve iyice zayıflayınca böyle sevinçten zıp zıp zıplarsın ne güzel

Bu arada 29 tlye(95tllik) bir İngilizce eğitim seti Dost kitabevinde satılıyor. Yani internette öğretililiyor, cdleri filan var. Bence çok iyi bir fırsat. Üsatelik 24 saat eğitim diyor böyle dediğine göre soruda sorabiliyorsun. İngiliceni geliştirebilirsin. Dediğin gibi illa bir kursa gitmene gerek yok. Onun bir başka markası 90 tl onun birde fransızcasıyla ispayolcası var.
teşekkür ederim canım güzel sözlerin için
gerçekten de zor canım...hele o kitaplardaki karışık cümleler yokmu bi de uzatıyorlar...bazen kitabı yeniden anlayacağım dile yazdığım olurdu artık hiçbirşey yapmıyorum tabi...sanırım bilerek böyle yazıyor yazarlar...
tavsiyelerin için teşekkür ederim canım...evet cd setleri güzel bir alternatif..

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla