Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-06-2008, 04:31 PM   #2804 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

arkadaşlar seminer olacak..şaman ve ben adil beyin istediği sayıyı toplamaya çalışıyoruz..ve galiba 15 in üzerinede çıkacağız gelen isteklere, ve bilgilenmek isteyen kişileri göz önüne alırsak..bizim için önemli olan..şu an karar vermiş arkadaşların vaz geçmemesi..hayatımızda ilk defa böyle bir işe kalkıştığımız için...bir gün önce geliyorum deyip sonra vazgeçen olduğunda, yaa ben yanlışmı yapıyorum acaba diye tereddüte düşüyorum..acaba zorladımmı çocukları, diye üzülüyorum..diğer yandanda adil beyi kendimize o kadar güvendirdimki, adam gitti bize uygun bir yer ayarladı..böyle organizasyonlar yapılırken ön ödemede yapılıyor..yani adil bey cebindende ödeme yaptı..bu saatten sonra bu toplantının iptali söz konusu değil..hiç kimse gitmese bile ben ne yapar yapar, 15 kişilik parayı toplar tek başıma giderim..artık adil bey beni transa sokarda bir daha çıkarmazmı. dusun ..yoksa transa sokup beynimi alt üst ediptemi bırakır dusun orasını bilemem. dusun .ama şu ana kadar ilgi iyi..gelmek isteyenler çok ..haaa gelen kaç kişi olur onu bilemem..çünkü en baştada söyledim..vakit, para, ve kurtulma isteği sizin...disikciğim benim katıdığım seminerde adil bey 2 kişi hariç herkesi tek tek transa soktu..iki kişiden biri bendim birde doktor hanım vardı..vaktin bize yetişmediğinden değil..ben ve doktor hanım istemedik..ama size şunu söylemeliyimki orada bulunduğumuz zaman içinde daima transtaydık..burada ne sorarsanız ben size ancak bizim seminerde gerçekleşenleri anlatabilirim..gerisini siz seminere katılınca göreceksiniz..sevgiler