Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-06-2008, 10:04 PM   #307 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Ynt: 22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı...

Sevgili Shamanım güzel sözlerin için ailem ve kendi adıma önce çok teşekkür ederim.Gerçekten Paza günü çok keyifli bir toplandıydı arkasından 2 günlük seminer harikaydı.Kendi adıma çok şey öğrendim.Hatta bu başlık altında yazmam nekadar doğru bilmiyorum ama annemin bugün başı ağrıyordu deep peat uyguladık ve sonuç inanılmazdı annem acayip şaşırdı ağrı geçmişti.Burdan Keops'a çok çok teşekkür ediyorum.Bilgilerini bizimle paylaştı,sıkılmadan uzun uzun anlattı.Umarım herşey gönlünce olur.
Shamancım bu semineri almamıza yardımcı olup ev sahipliği yaptığın için sana ve eşine çok teşekkür ediyorum.Harika ev sahibisin.Dayım siteye üye olucak.Akşam aileme verdiğin seminer için ayrıca teşekkü ediyorum.Ailem seni çok sevdi sevilmeyecek gibi ddeğilsin.Sana komşu olabiliriz annem oraları beğendi bize sık sık gelirsin kek yemeye sen iste annem senin için yine yapar.
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla