Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2008, 10:39 AM   #85 (permalink)
Baris
Üsteğmen

Tesekkür: 134
169 Mesajinıza toplam 952 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Baris is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
SEVGİLİ BLETERİYA
sana neden kızalım burada bir matrix laboratuarı açıldı, bu laboratuarda herkes dilediği gibi çalışacak, sen boy uzatmakla ilgili bir çalışma yapmışsın, belki bir başka arkadaşımız cildini güzelleştirmek için çalışacak..bir diğeri daha başka bir şey için..ilgilendiğimiz konular hakkında yazılan kitaplarda bu kadar detay yazılmıyor, yazsalardı kütüphane satmak zorunda kalırlardı..işte bu yüzden bizler, yaptığımız çalışmaları, benim çiçeğe, böceğe, şeklinde tabir ettiğim gibi geniş bir alana yayarsak, hem işi çok ciddi boyutlara taşımadan serbestçe aynı kitapta söylenildiği gibi özgürce, sitatik hale getirmeden çalışma imkanı buluruz.aynı oyun oynar gibi..hemde ne biliyorsun..bu konuda çalışmak isteyen arkadaşlarımıza kaynak oluşturmuş oluruz..yaptığunız çalışmalarda özgür olun..oyun oynayın ve hepsini bizlerle paylaşın olurmu..bundan sonraki çalışmanın daha bir farkında olarak gelişeceğine eminim hepinize saygılı sevgiler
Teşekkürler.. Ben zaten kızmayın derken telkini siteye yazması için site admini ile ilgili bir deney olduğu için, biraz da espriyle karışık bişe oldu... zaten artık her türlü şeyde uygulamaya çalışıyorum bu yöntemi. Daha deneyimim olursa yazarım
Baris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla