Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-07-2008, 05:30 PM   #39 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Ynt: Çekim Yasası ile ilgili sorum var!!! ... Nasıl uygulanır?

Alıntı:
keops Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
yaprakk Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar,biliyorsunuz the secret,çekim yasası gibi kitaplar çok gündemde.

Bi ara benim de ilgimi çekti ve uygulamaya çalıştım.(kendime hayal panosu yaptım,ideal eşimin resmini astım...vs...) Ama nedense pek faydasını göremedim.Halbuki yürekten inanarak yapmıştım.

Sizce, neden olmamış olabilir isteklerim?

Aranızda çekim yasaını bilinçlice uygulayanlar varsa,bana hayatlarından örnek verebilirler mi acaba? dusun dusun
formülde eksik olan parçaya bak ve düzelt yaprakk

istediğini gerçekleştirmek=gevşe+ istediğini elde etmeyi engelleyici geçmişteki negatif anıları düşünce ve inanışları temizle+isteğini olmuş gibi hayal et+olmuş gibi hisset+gün içinde kendini olumlu hisset ve olumlu düşün ve sahip olduklarına şükret+akışa bırak+sezgilerini dinle+ve sezgilerin doğrultusunda harekete geç
formüle bakılırsa biraz meşakkatli iş gibi gözüküyor
yada belki yazı olarak okuyunca öyle görünüyor ama uygulamada daha kolay olabilir :)
bazı şeyler yazı dilinde kalabalık görünüyor insanın gözüne ama yaparken daha kolay oluyor...tıpkı yemek tarifleri gibi :) 2 hareketlik şeyi 5 satırda tarif edebildiğimiz gibi

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla