Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-07-2008, 08:09 PM   #125 (permalink)
stormguard
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Canım maximumfelix'ciğim :)

Anladım dediğini, senin istediğin gibi paylaşıma devam ediyoruz zaten, eylemlerimiz devam edecek :)) bu arada Tr-ance, harikasın dostum. Bakın isterseniz şöylede yapabiliriz. Aklımıza gelen gündelik olayları buraya yazarız, yöntemi neye uygulayacağını bulamayan kişilerede bir fikir verir. Mesela ben yarın, yapacağım yemeğe uygulayacağım, benden haber alamazsanız büyük ihtimalle zehirlenmişim demektir :))) yada geç haber alırsanız yemeğin lezzetinden transa geçmişim demektir. Sonracığımına evi temizlerken gelen sıkıntı ve gözümde büyüme duygusuna yapıcam :) sonraaaa bi arkadaşım bana telefon etsin diye yapıcam. Spor yaparken geç yorulmak için yapıcam. Bide yağmur yağdırmayı densemmi acaba diye düşünüyorum :) neyse şimdilik, kendimle ilgili olaylar için uygulamaya devam edeyim. Öpüyorum hepinizi. Lütfen yazılara alınmayın, biliyosunuz yazı dilinde duyguları aktarmak kolay olmayabiliyor ve yanlış anlaşılmalar olabiliyor. hayalayaz'da kesinlikle agresifçe yazmamıştır bana göre felixcim, o yüzden senin elinden iki nokta yapılmış leziz bir kek yemek istiyoruz, çaylar benden ;) Sevgiler...
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla