Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-07-2008, 10:08 PM   #134 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
maximumfelix Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba Mehmet, hosbulduk..
yo hayır sorunlu bır gelıso larak kabul etmıyorum ben yıne de sorun olarak gormuyorum
Hayal ablayla tanısmak ıcın bır vesıle oldu..
Evet bıraz sabırsızım,aslan burcuyum, sert ve dıkbaslıyım tü bana
hangı baslıgı okusam dıye dort donuyorum hepsınden bıraz bıraz okuyorum
tamamlayamadım hıcbır baslıgı bu baslık harıc..
Site cok guzel tam ılgılendıgım mevzular var,ınsallah gelısımıme yardımcı olucak
e söylesene be çocuğum, kralı, kraliçe karşılamış..aslında burada en iyi anlaşacak iki kişiyiz..her ikimizde aslan olduğumuz için, birbirimizin sınırlarına azami dikkat ederekten, yaşarız..bunu ben evimdeki diğer aslanla başardım..( oğlum) seninlede başaracağımıza inanıyorum..ben birazda hepinizden büyük olmanın verdiği rahatlıkla, konuşuyorum..( yazmıyorum) yazmaya başladığım zaman karşımdasınızda sizlerin gözlerine baka baka konuşuyormuş gibi oluyorum..geçen gün arkadaşımızın birine, bira içmek yok..otur totonun üstüne demişim...sonradan okudum mesajı..allahtan arkadaşımız beni tanıyor da kızmamış hatta üstünde bile durmamış..seninlede tanışacağız..herbirimiz ayrı ayrı..iyilik yapmaktan kolay bir şey yok..asıl zor olan kötü olmaktır..ben bu bilinçle hareket ediyorum aslan olduğun içinde sen arada parlasanda kükredi yüne derim..kükrememeni tercih etsemde.saygılı sevgiler..konu dışı soruların olursa sorular bölümümüz var..oraya yaz veya herhangi birimize tanımasanda özelden ulaşarak soru sorabilirsin..rahat ol ..sonsuz saygı, sevgi ve arkadaşlık, hatta inanamayacaksın reele taşınan dostluk denizine geldin saygılı sevgiletr