Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2008, 01:30 PM   #104 (permalink)
Baris
Üsteğmen

Tesekkür: 134
169 Mesajinıza toplam 952 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Baris is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

Alıntı:
TR-ance Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
BLETERIA Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı:
TR-ance Nickli Üyeden Alıntı

Çoktan Kasıt Günde Bir Saat DinLemeniz.. ( Maksimum Süre.. ) Fakat Tek İstisna İçeren ÇaLışmam Çakra Açma ÇaLIşması.. Çünkü Çakra Açmak Biraz Zaman İsteyen ( Sağlıklı açılmasını istiyorsanız.. ) Bir ÇaLIşma.. Onu 2 veya 3 günde bir günde 1 saat dinlerseniz kafidir.. Onun Harici Her Gün 1 Saat Boyunca DinLerseniz Kimseye Zararı Yoktur.. ( Tek Uyarım Epilepsisi Ve KaLp Hastası OLanlara.. )

SevgiLer...
Tr-ance şimdi ben karar verdim, haftada 2ya da 3 kez dinlicem çakra açıcıyı (her dinleme 26 dakika olarak) Onun dışında da yine haftada 3 yada 4 kere telkin artırıcı çalışma ardından teta dalgasıyla birlikte telkinleri dinlicem (yaklaşık 45 dakika falan). Böyle bir dinleme bir zarar vermez umarım.
Bir de bir günde yarım saat çakra açıcı ve teta dalgalı telkin dinlesem 45 dakika o zaman bir zararı olur mu?
Benim kafam iyice karıştı bu konuda dusun
Benim Hazırladığım ÇaLışmalarımı Başka Diğer ÇaLIşmalardan Öncesinde Veya Sonrasında DinLememeni Öneririm.. Mesela Çakra Açıcıyı DinLedikten Sonra Teta Delta Falan DinLeme Yani.. DinLediğinLe KaLmanı Öneririm..
Tamam, cevap için teşekkürler...

Bir de telkin etkisini artırıca çalışma var 15 dk falan, onu dinleyip ardından 30dk teta dalgasıyla birlikte telkin dinlense etkisi çok fazla olmaz mı?
Baris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla