Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-07-2008, 12:54 PM   #176 (permalink)
TR-ance
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
BLETERIA Nickli Üyeden Alıntı
Ben de bir deneyimimi aktarmak istiyorum.
Ben bugün sınava girdim. Ortalama yükseltme sınavları. Tüm sene boyunca 62den yüksek notum yoktu Matematikten, Not ortalamam da zaten 56dan 3'tü. 100 alırsam toplam not ortalamam 67,5 den 70,5 e çıkacak ki benim için büyük bir artış olacaktı. Ve dün akşama kadar hiç çalışmadım. Dün akşam dedim, bi iki nokta yapayım bakalım ne olur. Yaptım. Sabah erken kalktım, dedim biraz kitaba göz atıyım, belki bişeyler kaparım son saniyede, 15 dakika baktım kitaba, bazı formüller falan aklımda tutmaya çalıştım. Neyse okula gittim, girdim sınava. Soruları hoca çok basit sormuş. Geçen sene girdiğim yüksetme sınavlarında böyle çok kolay sormazlardı. Ve sabah baktığım formüllerden cıktı, o kısacık 15 dklık tekrar benim inanılmaz işime yaradı. Tüm soruları yaptım. 2-3 defa da kontrol ettim. Büyük ihtimal, bir aksilik olmazsa 100 alıyorum.

Bu iş hoşuma gitti, ben bu yöntemle son senemde tüm sınavlardan 100 alırım Acaba öss için de mi uygulasam?

Bu aradada şunu da ekliyim. 1. noktam başım, 2. noktayı da sınav kağıdı olarak belirledim. Arketip zaman yolculuğu falan kullanmadım.
Her ÇaLışmada Arketip Ve Zaman yoLculuğuna Gerek Yok Zaten.. Bu Tarz KonuLarda İçsel Sesinizi DinLeyin.. ( Yöntem Konusunda.. ) Bu Arada Tebrik Ederim Notunuzdan DoLayı..

SevgiLer...

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla