Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-07-2008, 05:33 PM   #259 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: matrix'e hükmedin

arkadaşlar dikkatinizi çekmek istediğim bir konu var, daha öncede storm hatılatmıştı

richard hastalıklara 2 nokta uygularken, o konuda uzman olan kişinin yeteneğini, becerisinide ödünç alıyordu,tenis oynarkende boris becker'in yeteneklerini ödünç almıştı.. belki 2 nokta uygularken richard'ın noktaları bulmadaki becerini ödünç almak sizinde işinize yarayabilir, deneyen varmı? ben denedim...ve ellerimde her zaman şifa çalışmalarımı yaparken deneyimlediğim enerji akışına benzemeyen bir karıncalanma hissettim...ama hala daha hastalıklara 2 nokta uygulamıyorum..önce iyice alışıncaya kadar, çiçekle böcekle oyun oynuyorum..hedefiniz richard gibi bir şifa çalışanı olmak olsun elbette, ama merdivende basamak, basamak yükselmenin sağlıklı olacağı inancındayım..belki ben garanticiyimdir bilmiyorum.. dusun şimdilik biraz ağırdan almamın, benim için daha iyi olduğunu düşünüyorum..sizler içinizden nasıl geliyorsa öyle davranın..doğru olan içsel rehberliğiniz..en güzel olanı o fısıldar kulaklarımıza..saygılı sevgiler