Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-07-2008, 05:53 PM   #319 (permalink)
stormguard
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Kitaptaki anlatım anlaşılır bir dilde açıklıyor hatta açıklamadığı hiçbir şey yok bana göre.. iki noktayı hissetmek nasıl olur diyorsanız, o zaman his konusunda vücudunuz normal hayattada hiçbir şey hissetmiyor demektir.. başlangıç olarak her yöntem herkese göre olmayabilir, bazılarının daha fazla pratik yapması, daha fazla vücudunu tanıması, daha fazla içe dönebilmesi vs.. gerekir.. bazıları ise zaten bunları yapabilecek düzeydedir, onlarınki hızlı ve çabuk olur... Serenity'nin söylediği imajinasyon ile iki noktayı birbirine bağlamak denenebilir.. ben sanki o iki nokta iki tane mıknatısmışta birbirlerini çekiyormuş hissine sahip oluyorum (imajine etmiyorum). Arketipler ve zaman yolculuğu ise tamamen kişinin kendi bilinçaltıyla olan iletişimine bağlı. Yani geliştirmeniz gereken şeyler, iki nokta değil.. bizzat kendinizle olan iletişiminiz, hisleriniz, içe yönelişiniz vb.. şeyler olmalı. O zaman iki nokta yada başka teknikler sizin için kolaylaşacaktır. Sevgiler.
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla