Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-07-2008, 11:48 PM   #339 (permalink)
maxim
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
Storm Nickli Üyeden Alıntı
Ya arkadaşlar komik bi şey oldu.. Yöntemi anneme öğretmiştim.. 2 gün önce baktım bizim aşağıda park var, oraya doğru 2 nokta yapıyo.. napıyosun anne dedim, şu boş alana yazlık sinema yapsınlar seyredelim diye 2 nokta yapıyorum dedi :) senelerdir burda oturuyoruz böyle bi şey vaki olmamıştır... o yüzden bende güldüm.. hıı iyi dedim... bugün belediye yazlık sinema kurmuş, şu anda recep ivedik oynuyo :))) bizim evdende gözüküyo haha
annem olayı bitirmiş vallahi :))) dumur oldum, bu kadarını beklemiyodum.. neyse ben filme bakayım müsadenizle :)
vallahi bravo storm...anneyede selamlar olsun bu arada...ne güzel olmuş öyle....
ne diyelim darısı başımıza.......
ama anneye anlattığın şekilde bizede biraz izah etsen diyorum,noktayı tutarken ne hissedilir,sonra bağ kurarken ne hissedilir,bağ kurduktan sonra çokmu beklenir azmı,mesela niyet belirlerken bunu sözlümü yoksa sadece düşüncedemi bekletiyoruz,arketipler kullanırken bu bilinçlimi yoksa bilinç altının etkisiylemi oluyor ?
ben kendimde denemeler yapıyorum noktayı arıyorum ama hissedilir derecede bir duygu oluşmuyor ellerimde enerjiyi hissediyorum ama noktayı belirlerken bu mıknatısın çekim halimi yoksa itim hailinemi benziyor yoksa daha değişik bir halmı...sonra zihinsel yani hayal kurarak noktaları birleştiriyorum bu hayalimde bir kanca atar gibi olabilirmi yada bağlamak şeklinde bir bağ kurmak veya serenity gibi kelepçe modeli ile, noktaları zihinde yaklaştırarakmı bağ kuruyorsun..,ben buna benzer bir şekilde yapıyorum ve biraz bekliyorum belli bir bölgemde hafif eğrılarım var bu uygulamayı yapınca ağrılarım kesiliyor ama biraz zaman geçince tekrarlıyor....
biraz fazlamı abartım bilmem ama uygulama konusunda biraz daha ip ucu aramaktayım sıktıysam kusura bakmayın.......
sevgiyle kalın
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla